VJ0603A561FLAAJ32
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0603A561FLAAJ32TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603A561FLAAJ32
תיאור
CAP CER 560 PF 50V NP0(C0G) 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
560 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0603A561FLAAJ32 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
יצרן
מאפיינים
טמפרטורה גבוהה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±1%