VJ0603Y102JXAAC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0603Y102JXAACTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ0603Y102JXAACCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ0603Y102JXAACDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603Y102JXAAC
תיאור
CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0603Y102JXAAC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%