VJ0603Y102JXBAC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1949-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603Y102JXBAC
תיאור
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0603Y102JXBAC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%