VJ0603Y103KXXAC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0603Y103KXXACTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ0603Y103KXXACCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ0603Y103KXXACDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603Y103KXXAC
תיאור
CAP CER 10000PF 25V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0603Y103KXXAC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±10%