VJ0603Y104JXQCW1BC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1687-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1687-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1687-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603Y104JXQCW1BC
תיאור
CAP CER 0.1UF 10V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±5% 10V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VJ0603Y104JXQCW1BC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
טולרנס
±5%