VJ0603Y104KXAAC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1848-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1848-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1848-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603Y104KXAAC
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0603Y104KXAAC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±10%