VJ0603Y104KXXAC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1378-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1378-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1378-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603Y104KXXAC
תיאור
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VJ0603Y104KXXAC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
טולרנס
±10%