VJ0603Y561JLCAJ32
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0603Y561JLCAJ32TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603Y561JLCAJ32
תיאור
CAP CER 560 PF 200V X7R 0603 PB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
560 pF ±5% 200V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0603Y561JLCAJ32 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
יצרן
מאפיינים
טמפרטורה גבוהה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%