VJ0805A101FLAAJ32 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Vitramon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Vitramon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
100 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VJ0805A101FLAAJ32
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0805A101FLAAJ32TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0805A101FLAAJ32
תיאור
CAP CER 100 PF 50V NP0(C0G) 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
VJ0805A101FLAAJ32 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
יצרן
מאפיינים
טמפרטורה גבוהה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±1%