VJ0805A101FLBAJ32 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Vitramon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Vitramon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
100 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VJ0805A101FLBAJ32
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0805A101FLBAJ32TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0805A101FLBAJ32
תיאור
CAP CER 100 PF 100V NP0(C0G) 080
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
VJ0805A101FLBAJ32 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
יצרן
מאפיינים
טמפרטורה גבוהה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טולרנס
±1%