VJ0805A102FXAAC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1983-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1983-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1983-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0805A102FXAAC
תיאור
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0805A102FXAAC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±1%