VJ0805A102FXBCW1BC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0805A102FXBCW1BCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ0805A102FXBCW1BCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ0805A102FXBCW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0805A102FXBCW1BC
תיאור
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0805A102FXBCW1BC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±1%