VJ0805A272FLAAJ32
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0805A272FLAAJ32TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0805A272FLAAJ32
תיאור
CAP CER 2700 PF 50V NP0(C0G) 080
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2700 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0805A272FLAAJ32 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
יצרן
מאפיינים
טמפרטורה גבוהה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±1%