VJ0805Y102KXAAC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-2022-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-2022-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-2022-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0805Y102KXAAC
תיאור
CAP CER 1000PF 50V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0805Y102KXAAC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±10%