VJ0805Y102KXAAC | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 1000PF 50V X7R 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה X7R 0805 (2012 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | VJ0805Y102KXAAC דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
טולרנס ±10% | עובי (מרבי) 0.057 אינץ' (1.45 מ"מ) |