VJ0805Y332JLBAJ32
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0805Y332JLBAJ32TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0805Y332JLBAJ32
תיאור
CAP CER 3300 PF 100V X7R 0805 PB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3300 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0805Y332JLBAJ32 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
יצרן
מאפיינים
טמפרטורה גבוהה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טולרנס
±5%