VJ1111D180JXRAJ
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ1111D180JXRAJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ1111D180JXRAJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ1111D180JXRAJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ1111D180JXRAJ
תיאור
CAP CER 18PF 1.5KV C0G/NP0 1111
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
18 pF ±5% 1500V (1.5kV) קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1111 (2828 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VJ1111D180JXRAJ דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
גורם Q גבוה, הפסד נמוך
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1111 (2828 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.117‏ אינץ' x‏ רוחב 0.110‏ אינץ' (2.98 מ"מ x‏ 2.79‏ מ"מ)
טולרנס
±5%