VJ1206A101JXBAT
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ1206A101JXBATTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ1206A101JXBATCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ1206A101JXBATDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ1206A101JXBAT
תיאור
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1206 (3216 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ1206A101JXBAT דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±5%