VJ1206A101JXBMT | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 1206 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה C0G, NP0 1206 (3216 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | VJ1206A101JXBMT דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
טולרנס ±5% | עובי (מרבי) 0.067 אינץ' (1.70 מ"מ) |