VJ1206A102JXRAT5Z
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1781-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1781-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1781-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ1206A102JXRAT5Z
תיאור
CAP CER 1000PF 1.5KV NP0 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±5% 1500V (1.5kV) קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1206 (3216 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ1206A102JXRAT5Z דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מתח גבוה
טולרנס
±5%