VJ1206A220JXGAT5Z
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ1206A220JXGAT5ZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ1206A220JXGAT5ZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ1206A220JXGAT5ZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ1206A220JXGAT5Z
תיאור
CAP CER 22PF 1KV C0G/NP0 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 pF ±5% 1000V (1kV) קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1206 (3216 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ1206A220JXGAT5Z דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
מתח גבוה
טולרנס
±5%