VJ1206Y473KXEAT5Z
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1033-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1033-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1033-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ1206Y473KXEAT5Z
תיאור
CAP CER 0.047UF 500V X7R 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.047 µF ±10% 500V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ1206Y473KXEAT5Z דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מתח גבוה
טולרנס
±10%