VJ1210A102JXRAT5Z
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ1210A102JXRAT5ZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ1210A102JXRAT5ZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ1210A102JXRAT5ZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ1210A102JXRAT5Z
תיאור
CAP CER 1000PF 1.5KV NP0 1210
תיאור מפורט
1000 pF ±5% 1500V (1.5kV) קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1210 (3225 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ1210A102JXRAT5Z דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%