VJ1210Y103KXEAT5Z
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1046-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1046-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1046-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ1210Y103KXEAT5Z
תיאור
CAP CER 10000PF 500V X7R 1210
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 500V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1210 (3225 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ1210Y103KXEAT5Z דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%