VJ1812Y102KXEAT5Z
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ1812Y102KXEAT5ZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ1812Y102KXEAT5ZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ1812Y102KXEAT5ZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ1812Y102KXEAT5Z
תיאור
CAP CER 1000PF 500V X7R 1812
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 500V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1812 (4532 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VJ1812Y102KXEAT5Z דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מתח גבוה
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
טולרנס
±10%