VJ1812Y104KXEAT5Z | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 15 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 0.1 µF ±10% 500V קבלי קרמיקה X7R 1812 (4532 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | VJ1812Y104KXEAT5Z דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | מאפיינים מתח גבוה |
קיבוליות | גודל / מידה אורך 0.177 אינץ' x רוחב 0.126 אינץ' (4.50 מ"מ x 3.20 מ"מ) |
טולרנס ±10% | עובי (מרבי) 0.086 אינץ' (2.18 מ"מ) |