VJ1812Y105KBBAT4X
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1105-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1105-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1105-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ1812Y105KBBAT4X
תיאור
CAP CER 1UF 100V X7R 1812
תיאור מפורט
1 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1812 (4532 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ1812Y105KBBAT4X דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מצב פתוח, סיומת רכה
גודל / מידה
אורך 0.183‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.65 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
טולרנס
±10%