VJ1812Y222KXEAT5Z
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1005-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1005-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1005-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ1812Y222KXEAT5Z
תיאור
CAP CER 2200PF 500V X7R 1812
תיאור מפורט
2200 pF ±10% 500V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1812 (4532 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ1812Y222KXEAT5Z דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מתח גבוה
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
טולרנס
±10%