VJ2008Y102KXUSTX1
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1580-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1580-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1580-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ2008Y102KXUSTX1
תיאור
CAP CER 1000PF 250VAC X7R 2008
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 250VAC קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 2008 (5020 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VJ2008Y102KXUSTX1 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
X1, Y2
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
2008 (5020 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.200‏ אינץ' x‏ רוחב 0.080‏ אינץ' (5.08 מ"מ x‏ 2.03‏ מ"מ)
טולרנס
±10%