VJ2220A222JBBAT4X זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Vishay Vitramon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
Vishay Vitramon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
2200 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 2220 (5750 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VJ Series 2220 Pkg
VJ2220A222JBBAT4X
מק"ט מוצר של DigiKey
VJ2220A222JBBAT4X-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ2220A222JBBAT4X
תיאור
CAP CER 2200PF 100V NP0 2220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
VJ2220A222JBBAT4X דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מצב פתוח, סיומת רכה
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.226‏ אינץ' x‏ רוחב 0.200‏ אינץ' (5.74 מ"מ x‏ 5.08‏ מ"מ)
טולרנס
±5%