VJ2220Y103KBEAT4X
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1095-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1095-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1095-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ2220Y103KBEAT4X
תיאור
CAP CER 10000PF 500V X7R 2220
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 500V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 2220 (5750 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ2220Y103KBEAT4X דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מצב פתוח, סיומת רכה
גודל / מידה
אורך 0.226‏ אינץ' x‏ רוחב 0.200‏ אינץ' (5.74 מ"מ x‏ 5.08‏ מ"מ)
טולרנס
±10%