VJ2220Y105KBBAT4X
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1094-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1094-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1094-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ2220Y105KBBAT4X
תיאור
CAP CER 1UF 100V X7R 2220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 2220 (5750 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ2220Y105KBBAT4X דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מצב פתוח, סיומת רכה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2220 (5750 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.226‏ אינץ' x‏ רוחב 0.200‏ אינץ' (5.74 מ"מ x‏ 5.08‏ מ"מ)
טולרנס
±10%