VJ2220Y222KXUSTX1
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1587-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1587-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1587-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ2220Y222KXUSTX1
תיאור
CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2220
תיאור מפורט
2200 pF ±10% 250VAC קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 2220 (5750 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ2220Y222KXUSTX1 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
X1, Y2
גודל / מידה
אורך 0.220‏ אינץ' x‏ רוחב 0.200‏ אינץ' (5.59 מ"מ x‏ 5.08‏ מ"מ)
טולרנס
±10%