VJ2220Y472KXUSTX1
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1575-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1575-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1575-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ2220Y472KXUSTX1
תיאור
CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4700 pF ±10% 250VAC קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 2220 (5750 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ2220Y472KXUSTX1 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
X1, Y2
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2220 (5750 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.220‏ אינץ' x‏ רוחב 0.200‏ אינץ' (5.59 מ"מ x‏ 5.08‏ מ"מ)
טולרנס
±10%