VJ2225Y105KBCAT4X
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1089-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1089-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1089-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ2225Y105KBCAT4X
תיאור
CAP CER 1UF 200V X7R 2225
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±10% 200V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 2225 (5763 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ2225Y105KBCAT4X דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מצב פתוח, סיומת רכה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2225 (5763 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.226‏ אינץ' x‏ רוחב 0.250‏ אינץ' (5.74 מ"מ x‏ 6.35‏ מ"מ)
טולרנס
±10%