3.0C60CA-M3/I | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 22 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 96.8V מלחץ31A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AB (SMC) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 96.8V |
יצרן | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 31A |
סדרה | הספק - מתקף שיא 3000W (3kW) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הגנת קווי כוח לא |
סטטוס החלק פעיל | יישומים טלקום |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
ערוצים דו-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 60V | מארז / תיבה DO-214AB, SMC |
מתח - פריצה (מינ') 66.7V | מארז ההתקן של הספק |