AC03000901000JBM00
מק"ט מוצר של DigiKey
749-AC03000901000JBM00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-AC03000901000JBM00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC03000901000JBM00
תיאור
RES 100 OHM 5% 3W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±5% 3W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות חוט מלופף
מאפיינים
ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות
סדרה
מקדם טמפרטורה
-10/ -80ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C