AC03000901000JBM00 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 100 OHM 5% 3W AXIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 Ohms ±5% 3W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות חוט מלופף |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | הרכב |
יצרן | מאפיינים ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות |
סדרה | מקדם טמפרטורה -10/ -80ppm/°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 250°C |