AC03AT0002201JAC00
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1798-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1798-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC03AT0002201JAC00
תיאור
RES 2.2K OHM 5% 3W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 kOhms ±5% 3W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב חוט מלופף
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AC03AT0002201JAC00 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
סדרה
מקדם טמפרטורה
100/ +180ppm/°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C