AC05AT0001009JAC00
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1826-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1826-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC05AT0001009JAC00
תיאור
RES 10 OHM 5% 5W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms ±5% 5W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב חוט מלופף
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AC05AT0001009JAC00 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
סדרה
מקדם טמפרטורה
-10/ -80ppm/°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C