AC05AT0002009JAC00 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 20 OHM 5% 5W AXIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 20 Ohms ±5% 5W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב חוט מלופף |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | AC05AT0002009JAC00 דגמים |
סדרה | מקדם טמפרטורה -10/ -80ppm/°C |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 250°C |