AC05AT0005100JAC00
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1865-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1865-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC05AT0005100JAC00
תיאור
RES 510 OHM 5% 5W AXIAL
תיאור מפורט
510 Ohms ±5% 5W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב חוט מלופף
מודלים EDA/CAD
AC05AT0005100JAC00 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C