ACASA1001E1001P1AT
מק"ט מוצר של DigiKey
ACASA-1.0K/1.0K-EATTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ACASA-1.0K/1.0K-EATCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ACASA-1.0K/1.0K-EATDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACASA1001E1001P1AT
תיאור
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1k Ohm ±0.25% 125mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C 1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
מודלים EDA/CAD
ACASA1001E1001P1AT דגמים
הספק לרכיב
125mW
סדרה
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
דירוג
לרכב
סוג מעגל
מבודד
הרשאה
AEC-Q200
התנגדות (Ohms)
1k
טולרנס
±0.25%
יחס תיאום נגדים
±0.05%
סחיפת יחס-נגדים
±7.5ppm/°C