ACASA1001E1001P1AT | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1k Ohm ±0.25% 125mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C 1206 (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ACASA1001E1001P1AT דגמים |
קטגוריה | מספר פינים 8 |
יצרן Vishay | הספק לרכיב 125mW |
סדרה | מקדם טמפרטורה ±25ppm/°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |
סטטוס החלק לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה | דירוג לרכב |
סוג מעגל מבודד | הרשאה AEC-Q200 |
התנגדות (Ohms) 1k | יישומים מחלק מתח (תואם TCR) |
טולרנס ±0.25% | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מספר הנגדים 4 | מארז / תיבה 1206 (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך |
יחס תיאום נגדים ±0.05% | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.059 אינץ' (3.20 מ"מ x 1.50 מ"מ) |
סחיפת יחס-נגדים ±7.5ppm/°C | גובה - מקובע (מרבי) 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |