ACASA1001S1001P100 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 38 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1k Ohm ±0.1% 100mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C 1206 (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ACASA1001S1001P100 דגמים |
קטגוריה | סחיפת יחס-נגדים ±15ppm/°C |
יצרן Vishay | מספר פינים 8 |
סדרה | הספק לרכיב 100mW |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מקדם טמפרטורה ±25ppm/°C |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סוג מעגל מבודד | יישומים מחלק מתח (תואם TCR) |
התנגדות (Ohms) 1k | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±0.1% | מארז / תיבה 1206 (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך |
מספר הנגדים 4 | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.059 אינץ' (3.20 מ"מ x 1.50 מ"מ) |
יחס תיאום נגדים ±0.05% | גובה - מקובע (מרבי) 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |