ACASA1001S1001P1AT
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1016-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1016-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1016-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACASA1001S1001P1AT
תיאור
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206
תיאור מפורט
1k Ohm ±0.1% 125mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C 1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
מודלים EDA/CAD
ACASA1001S1001P1AT דגמים
הספק לרכיב
125mW
סדרה
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג מעגל
מבודד
הרשאה
AEC-Q200
התנגדות (Ohms)
1k
טולרנס
±0.1%
יחס תיאום נגדים
±0.05%
סחיפת יחס-נגדים
±15ppm/°C