ACASA1002S3002P100
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1027-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1027-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1027-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACASA1002S3002P100
תיאור
RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 38
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10k, 30k Ohm ±0.1% 100mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C 1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACASA1002S3002P100 דגמים
קטגוריה
סחיפת יחס-נגדים
±15ppm/°C
יצרן
Vishay
מספר פינים
8
סדרה
הספק לרכיב
100mW
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג מעגל
מבודד
יישומים
מחלק מתח (תואם TCR)
התנגדות (Ohms)
10k, 30k
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±0.1%
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
מספר הנגדים
4
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
יחס תיאום נגדים
±0.05%