ACASN1002S3002P1AT
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1048-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1048-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1048-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACASN1002S3002P1AT
תיאור
RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0606
תיאור מפורט
10k, 30k Ohm ±0.1% 125mW הספק לרכיב מבודד 2 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C 0606, קמור
קטגוריה
הספק לרכיב
125mW
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
התנגדות (Ohms)
10k, 30k
טולרנס
±0.1%
יחס תיאום נגדים
±0.05%
סחיפת יחס-נגדים
±15ppm/°C