ACASN5001S5001P1AT | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES ARRAY 2 RES 5K OHM 0606 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 38 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 5k Ohm ±0.1% 125mW הספק לרכיב מבודד 2 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C 0606, קמור |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ACASN5001S5001P1AT דגמים |
קטגוריה | הספק לרכיב 125mW |
יצרן Vishay | מקדם טמפרטורה ±25ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |
התנגדות (Ohms) 5k | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±0.1% | מארז / תיבה 0606, קמור |
מספר הנגדים 2 | מארז ההתקן של הספק 0606 |
יחס תיאום נגדים ±0.05% | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.059 אינץ' (1.60 מ"מ x 1.50 מ"מ) |
סחיפת יחס-נגדים ±15ppm/°C | גובה - מקובע (מרבי) 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |