ACASN5001S5001P1AT
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1052-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1052-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1052-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACASN5001S5001P1AT
תיאור
RES ARRAY 2 RES 5K OHM 0606
תיאור מפורט
5k Ohm ±0.1% 125mW הספק לרכיב מבודד 2 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C 0606, קמור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACASN5001S5001P1AT דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
הספק לרכיב
125mW
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
התנגדות (Ohms)
5k
טולרנס
±0.1%
יחס תיאום נגדים
±0.05%
סחיפת יחס-נגדים
±15ppm/°C